Piotr Kośmicki

Jesteśmy pierwszą w Polsce firmą, która zapewnia kompleksowe wsparcie przedsiębiorców. Idea powstania zrodziła się podczas setek spotkań, na przestrzeni wielu lat. Spotkań z przedsiębiorcami, którzy nie obawiali się swojego fachu lecz, formalności urzędowych i administracyjnych.

Jako pierwsi w Polsce oferujemy pakiet usług, który w przystępnej cenie pozwoli Państwu na skupienie uwagi na sprawie najważniejszej - zarządzaniu firmą. Odbędzie się to na równych prawach koncernami i przy wsparciu o jakim do tej pory mogły myśleć jedynie duże przedsiębiorstwa.

Nasze usługi pozwolą na sprawnie funkcjonować Państwa przedsiębiorstwu po wprowadzeniu zmian prawnych związanych z wdrażaniem e-administracji w Polsce.

DOŚWIADCZENIE

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

BiznesPak został stworzony dzięki pracy zespołu osób, które swoje doświadczenie zawodowe zdobywały w międzynarodowych koncernach. Zdobyta wiedza była następnie implementowana na grunt małych i średnich firm w Polsce. Efektem tej pracy jest kilka tysięcy zadowolonych klientów z Polski i zagranicy.
BEZKONKURENCYJNI

NUMER 1 NA RYNKU

Nasza oferta jest obecnie unikalna na rynku. Udało nam się zgromadzić współpracowników z całej Polski. Dzięki zebraniu tych najlepszych cech w duchu współpracy i odpowiedzialności powstało miejsce, gdzie znajdą Państwo zintegrowane oferty w przystępnych cenach. BiznesPak pozwoli Państwu skorzystać z najlepszych narzędzi bez względu na miejsce zamieszkania i rodzaj działalności.
NA CAŁĄ POLSKĘ

JESTEŚMY W CAŁEJ POLSCE

Staramy się zaoferować Państwu najciekawsze lokalizacje w Polsce. Nasza struktura cały czas się rozwija. Jeżeli mają Państwo wątpliwości dotyczące wyboru miejsca prowadzenia działalności oraz formy prawnej - zapraszamy do kontaktu, postaramy się doradzić najlepsze rozwiązanie.

BiznesPak

Złota 7/2, 00-019 Warszawa

POCZTA

TOP